Finansal Bereketi Arttırmak İçin Yöntemler

Finansal Bereketi Arttırmak İçin Yöntemler

Bolluk ve Bereket enerjisini kendimize nasıl çekeriz. Varsa Bir tıkanıklık nasıl açarız? Finansal Bereketi Arttırma İçin Yöntemler Nelerdir ?

Işığın ve enerjinin gücü daima bizi yükseğe ve ileriye taşır. Yeter ki onu taşımayı, çağırmayı, hissetmeyi ve bu evrenin sonsuz enerjisi ile buluşmayı bilelim.

Öncelikle evdeki yerleşmiş kötü enerjileri göndermek ve yerine ışığı ve saf enerjiyi doldurmak için uygulanan çok eskilere dayalı bilindik ritüellerden bahsedelim. Ada çayı tütsüsü ve sirkeli su  bunların en sık kullanılanları ve bilinenleridir. Sirkeli su gerçekten etkili bir mikrop kırıcı, ve düşük enerji yok edicidir. Sirkeli su ile yerleri silmek, özellikle dip köşe temizlik yapmak  bütün ağırlaşmış ve çökmüş enerjileri yok eder. Dış kapıya kadar silin. Sirkeli su ile duşta alabilirsiniz, üzerinizdeki olumsuz enerji aksın gitsin diye. Tütsü yaparken ise sadece tütsüyü kokutmak değil , bununla birlikte içten olumlamalar da yapmalısınız. Bu tütsüyü neden yaptığınızın bilincinde olmalı, bunu dile getirmelisiniz. Tek tek tüm odalarınızı gezin, yataklarınızın etrafını dolaşın ve dolaşırken “evime sevginin enerjisi doluyor, huzurun enerjisi doluyor. Evime Bolluk ve bereket doluyor” diyebilirsiniz.

Ocağınızda tuz yakabilirsiniz, Aynalarınızı temiz tutun ve silin. Aynalar evdeki kavgayı gürültüyü, negatifliği hep çeker. Evinizi derli toplu tutun, Özellikle dolaplarınız düzenli olmalı, eskilerinizi biriktirmeyin ,verin. Verin ki yenisi gelsin. Sizin için eski olan bir başkasının ihtiyacı olabilir.

Evinizi ve kendinizi hafiflettikten sonra sıra bereket enerjisini nasıl aktive edeceğimizde. Bunun için evimizde bereket köşeleri yapalım. Kapıdan girince sol taraf kuantuma göre bereket köşesidir. Kapıdan girişte yeriniz yoksa bereket köşenizi mutfağınıza yapabilirsiniz. Fil, nar, para kesesi ve özellikle mum bereket köşesi oluşturmak için uygundur.  

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Davut Şahin dedi ki:

    evime sevginin enerjisi doluyor, huzurun enerjisi doluyor. Evime Bolluk ve bereket doluyor..

BİR YORUM YAZ