iPhone’u Steve Jobs Değil, ABD Hükümeti Üretti!

iPhone’u Steve Jobs Değil, ABD Hükümeti Üretti!

iPhone’u Steve Jobs Değil, ABD Hükümeti Üretti!

Ortaya çıkan yeni bir iddiaya göre iPhone serisi telefonları Steve Jobs değil, ABD hükümeti icat etmiş. Amerika’yı ayağa kaldıran ve Apple cephesinde sorulara neden olan bu konu büyük bir tartışmaya maruz kaldı. İşte sizlere bu iddiayı ortaya çıkartan kişi!

Bir televizyon programında böyle bir iddia ortaya atılıyorken bu iddianın sahibi Nancy Polesi adlı bir kişi. Katıldığı televizyon programında; ”iPhone serisi telefonların icat edeni Steve Jobs değil, ABD hükümetidir.” Dedi. Böyle bir şeyi ortaya atmasıyla beraber herkesin kafasını karıştırdı ve bir çok insanın tartışmaya kapılmasına neden oldu.
Nancy Polesi olayla ilgili olarak; ”iPhone telefonların üreticisi ve icat edeni hiç bir zaman Steve Jobs olmamıştır. iPhone serisi telefonları çıkartan kişi ve kişiler ABD hükümetidir. ABD hükümeti bu telefonu düşünmüştür, geliştirmiştir. Steve Jobs ise geliştirme aşamasında bu telefona tasarım öncülüğü etmiştir.” Dedi. Bunları demesiyle beraber ortalığı karışıklığa sürükleyen Nancy Polesi’nin iddialarına göre elinde büyük kanıtları varmış.

Apple’dan halen bir ses çıkmadı. Apple’dan konu ile ilgili bir açıklama bekleniyorken Apple kullanıcıları şuanda bu konuyu tartışmakla meşgul.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ