Ünlülerin Ayakkabı Trendleri

  • 20 Haziran 2016
  • 2.516 kez görüntülendi.
Ünlülerin Ayakkabı Trendleri

Ünlülerin Ayakkabı Trendleri

demet akalin ayakkabi modeli

Bu makalemizde sizlere Ünlülerin Ayakkabı Trendleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Bilindiği gibi ünlüler giyimleri, makyajları ayakkabıları kitleler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Özellikle bu kitlenin büyük bir kısmını kadınların oluşturduğu tahmin edilmektedir. Ünlüler hangi tarz ayakkabı giyiyor meselesini kitlenin büyük kısmını oluşturan kadınlar tarafından irdelersek karşımıza başta şık giyimiyle Demet Akalın çıkıyor.Bilindiği gibi Demet Akalın günümüz pop dünyasının önde gelen isimlerinden ve her giydiği kadınlar tarafından ilgiyle takip ediliyor. Demet Akalın sezonlara uygun olarak yüksek topuklu, taş süslemeli ve genellikle bileğinden tutturduğu ayakkabı tarzıyla göz önüne çıkıyor.Demet Akalın denilince akla hemen tabi ki Hande Yener’de geliyor. Hande Yener şaşırtıcı bir tarzı olan bir pop şarkıcısı bilindiği gibi. Dünya çapında Madonna’nın Türkiye’deki temsilcisi de diyebiliriz. Sanat camiasındaki diğer şarkıcılara adeta rol model olabilecek bir tarzı üzerinde barındırıyor. Ayakkabı modeli olarak gene Demet Akalın gibi yüksek topuklu, şık tasarımlı, taşlı ayakkabıları, kış aylarında uzun siyah çizmeleri tercih ediyor.

Topuksuz-ayakkabı hande yener

demet akalın ayakkabı

Sanat camiasının bir diğer başarılı şarkıcısı da Gülşen gene şarkılarıyla olduğu kadar giyimiyle de ön plana çıkan isimlerden birisi. Genellikle bilekten bağlamalı uzun çizme tarzı ayakkabılar ve yüksek platformlu ayakkabıları tercih ettiği görülüyor. Çizmelerinde de genel de giyimine uygun olarak kırmızı, siyah , mavi renkleri tercih ediyor.

Bahsi geçen ünlülerin hepsi içinde geçerli olmak üzere önümüzdeki günlerde sürekli değişen tarzlarını görmemiz muhtemeldir, çünkü hiçbir zaman tek bir trende takılı kalıp durmadıkları aşikardır.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ