Moda Nereden Takip Edilir?

  • 11 Mayıs 2016
  • 1.620 kez görüntülendi.
Moda Nereden Takip Edilir?

Moda Nereden Takip Edilir?

Modayı takip edebileceğiniz bir çok ortam var. Dergiler, internet siteleri, insanlar, sokaklar ve dilediğiniz her yer modayı takip edebileceğiniz yer. Moda kavramı özgür bir kavramdır. Sana hoş gelen bir elbise modeli diğer bir insana hoş gelmeyebilir. Bu yüzden sizlerde özgür bir birey olarak modaya yeni bir ifade girdirebilirsiniz. Yani kendi modanızı oluşturmalısınız!

Modayı istediğiniz gibi dilediğiniz yerden takip etme özelliğine sahipsiniz. Yani modayı sokaktan, insanlardan, dergilerden istediğiniz ve aklınıza gelebilecek her yerden takip edebilirsiniz. Sizlerde bir moda ikonu olabilirsiniz. Özgün tasarımlar ortaya çıkartarak kendi modanızı oluşturabilir ve bunu yayabilirsiniz. Hipster modası, hamile modası, genç modası vs. bunların hepsi birileri tarafından oluşturulmuş ve süre gelen sistem içerisinde yeni birileri tarafından sürekli olarak değiştirilmiştir. Mesela; ”Rihanna”. Rihanna şuanda ne giyerse giysin moda haline geliyor. Çünkü giydiği tasarımlar özgün ve kendi modasını ortaya koyuyor. Sizde bu şekilde davranarak kendi modanızı oluşturabilirsiniz. Diğer bir örnek ise; ”Kim Kardashian.” Kardashian kardeşlerde aynı şekilde kendi tasarımlarını ortaya çıkartıyor ve bir moda ikonu haline geliyorlar.

Yukarıda da denildiği gibi moda demek özgürlük demektir. Kendinizi belirli şeylerle sınırlamanıza gerek yok. İstediğinizi giymekte özgürsünüz ve istediğiniz gibi kendinize elbise satın alabilir, tasarlayabilir ve dışarıda gezebilirsiniz. Kimin ne dediği umrunuzda olmamalı. Sizler özgür bireysiniz ve kimse size karışamaz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ