Moda Hakkında Yanlış Bilinenler

  • 19 Haziran 2016
  • 2.604 kez görüntülendi.
Moda Hakkında Yanlış Bilinenler

Moda Hakkında Yanlış Bilinenler

Merhaba Günümüzde özellikle moda da o kadar çok yanlış bildiklerimiz var ki bazen gülmek için iyi bir konu. İnsanlarımız Modada Avrupa’da da özellikle Paris ve Milano yapılan defilelerin etkisinde kalacak oluyorlar ki Türkiye de bu tamamen saçmalık haline gelebiliyor. Avrupalı stilistlerin yaptıkları renk cümbüşü Türkiye’de bir görsel kirliliğe neden olabiliyor.

Özellikle kadınlarda moda hakkında bilinen yanlış o kadar çok şey var ki bunlar transparan kıyafetler, alt ile uyumsuz bir kombin, son zamanlar da trend olan kötü bacaklarla mini etek giyimi ve şunu da unutmamak gerek son günlerde sayısı artan kapalı muhafazakar kadınların, giyim deliliği ve üzerine yaptıkları ağır makyajlar tamamen görsel kirlilik .

İnsan bence yüzüne ve vücutlarına uygun olacak kıyafetleri tercih etmelidir. Bir esmer ile sarışının kıyafet zevkleri aynı olmamalıdır. Renkler bir bütünlükle güzeldir. Ayakkabıdan Çoraba, iç çamaşırdan elbise ve çantaya kadar uyumlu olmalıdır.

Defilelerdeki mankenleri izlediğimiz bazen evet bu kıyafet dediklerimiz vardır ama o modeldeki uyum, kombine sizde aynı olmayacaktır. Ne vücudunuz nede yüz güzelliğiniz buna uygun değilse tercih etmemelisiniz.

Özetlemek gerek ise mutlaka ön prova yapmadan ve her renkleri birbiri ile karıştırmadan bir tercih yapıp elbise ve benzeri alınmamalıdır Mutlak Günümüzde aktif olan internet ve bilgi paylaşımı değerlendirilmelidir.

Türkiye’de TV programları, dergiler ve internet bir çok alanda bu konuda bilgiler alabilirseniz bana kalırsa ilk önce kendinize uygun ve benzeyen bir model seçip ona göre kıyafette tercihi yapabilirsiniz.

Açık Ayakkabıya Çorap!

Günümüz de halen sandalet içine ve topuklu içine çorap giyen insan modellerimiz mevcuttur.

açık ayakkabıya çorap

Yakışan Yakışmayan Tayt Giyiyor

Tamam güzel rahat olabilir, yada seksi gözükmek için giyebilirsiniz ona sözüm yok. Lakin yakışan yakışmayan giyiyor. Dana etine sarılmış streç gibi oluyor kiloluysanız 

şişman kadın tayt

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ