2016 YAZ ÇANTA MODASI

  • 04 Haziran 2016
  • 1.512 kez görüntülendi.
2016 YAZ ÇANTA MODASI

2016 YAZ ÇANTA MODASI

Çanta bir kadının en önemli aksesuarlarının başında gelmektedir. Stilinizi baştan aşağıya oluştururken, kıyafetinize uygun bir çanta seçimi tartışmasız oldukça önemlidir. Her sene kıyafet modası kadar çanta modası ve çanta trendleri de ön plana çıkmakta ve kadınların tarzını etkilemektedir. Birçok ünlü çanta markası defilelerini aylar öncesinde tamamlayıp, 2016 yaz çanta modasında hangi çantaların trend olduğunu kullanıcılara sunmuştur. Çanta tercihleri en pahalısından en ucuzuna kadar, kadınlar için büyük bir prestij aracıdır. Kullanım kolaylıklarının yanı sıra desen ve kumaş seçimleri de çantanın sizin için ideal olup olmadığının ölçütüdür. Çantalar dış görünüşlerinin yanı sıra, ihtiyaçlarınıza uygunluklarıyla da ön plana çıkmaktadırlar.

2016 YAZ ÇANTA RENKLERİ

2016 yaz çanta renkleri bu senenin kıyafetlerde de moda olan okyanus mavisi, kuvars pembe, bebe pembesi, bebe mavi gibi renklerin hakimiyeti görülmektedir. Bunların yanı sıra standart renklerden vazgeçmeyenler içinde modacılar çanta üretmeyi ihmal etmemişler. Krem, ten rengi, açık gri gibi soft tonlarda çantalarda ağırlıkla kullanılan renkler arasında yer alıyor. Bu sezona damga vuran diğer renklerse çok renkli çantalar, üzerinde herhangi bir çizgi film kahramanının yüzü olan veya karışık desenli konsept çantalar da 2016 yaz sezonunda sıklıkla karşımıza çıkacak ürünler arasında yer alıyor.

2016 YAZ ÇANTA MODELLERİ

2016 yaz çanta modelleri geçen sene trend olan püskül modasının kısmen de olsa etkisini gösterdiği, ancak hayvan figürlü çantaların öne çıktığı bir yaz olacak gibi görünüyor. Baykuş, arı motifli çantalar çok renkliliği çantalarımıza taşırken, bu senin basic olan moda anlayışına ayrı bir hareket sağlıyor. Birçok hayvan figürünü çanta olarak kullanan tasarımcılar çanta anlayışını bu yaz yeniliyorlar. Bu yaz çanta trendlerinde hemen hemen ilk kez karşılaştığımız başka bir modelde gıda şekilli çantalar. Kiraz, çilek, pasta, yaban mersinli kek görünümünde hem iştahı kabartan, hem de çok renkli çantalar bu yazın trend ürünleri arasında yer alıyor. Diğer bir ilginçlikte cisim şeklimde çantalar. Kova, fırın, televizyon görünümlü çantalarda bu yazın trend modelleri arasında yer alıyor. Sevimli çizgi film karakterlerinin yüzlerinden oluşan çantalarda bu yazın trendleri arasındalar. Geometrik şekilleri içeren çantalar da bu senenin moda olan çantaları arasında yerini alıyor. Kare kutu, dikdörtgen kutu, yuvarlak kutu şeklinde tasarlanmış çantaları da bu yaz kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Klasik sevenler için bu yaz çantalara baktığımızda belden asılan küçük çantalar ve bavul gibi büyük çantaların klasik modellere damga vurduğunu söyleyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ