2016 Topuklu Ayakkabı Kombinleri

  • 05 Haziran 2016
  • 4.381 kez görüntülendi.
2016 Topuklu Ayakkabı Kombinleri

2016 Topuklu Ayakkabı Kombinleri

Seneler geçse de topuklu ayakkabının şıklığı hiçbir zaman eskimeyecek gibi görünüyor. Ancak topuklu ayakkabı seçerken ve en önemlisi bunun kombinini yaparken oldukça dikkatli olmak gerekli. Şık görüneyim derken Çarşamba pazarı gibi dolaşmak hiç hoş olmayacaktır. 2016 topuklu ayakkabı kombini konusunda size ufak ipuçları verecek ve büyük şıklık yaratacak fikirler uyandıracağım.

leopar

Topuklu ayakkabı seçerken topuk boyuna ve kalınlığına öncelikle dikkat ediyoruz. En önemlisi topuklu ayakkabıyı nerede kullanacağınızdır. Kullanacağınız mekana uygun ayakkabı ile hem rahat edersiniz hem de şıklığınızla geceye damga vurabilirsiniz. Topuklu ayakkabı kombinlerine gelecek olursak. Doğru kombin uygulandığında gerek kot pantolon altında gerekse abiye şık bir elbise altında kullanımı güzel duran topuklu ayakkabı kombininde ilk olarak 2016 da mini etekli elbisede topuklu kombinini ele alalım. Mini etek altına giyeceğiniz topuklu ayakkabıyı bahar aylarında bir şal ile yaz aylarında da küçük ama işlevsel çantalarınız ile kombin yapabilirsiniz. Seçeceğiniz kolye ve küpelerin de büyük önemi var tabi ki.

ayak3

Kot pantolon ile giyeceğiniz topuklu ayakkabıda ise üstünüze sade bir t-shirtle birlikte yine sadece bir çantayı kombinleyebilirsiniz. Renk seçimlerinde de 2016’nın hakim rengi olan kırmızı ile birlikte yine aynı renk ya da siyah ve çantanıza göre beyaz topuklu ayakkabı sizi o gece için kurtaracak doğru ve etkileyici kombin olarak karşınıza çıkacaktır.

ayak5 ayak6 ayak2

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ