Vizyonda Beklenenler

Vizyonda Beklenenler

Vizyonda Beklenenler

 

Her an yeni bir filmin çıktığı sinema dünyasında gösterimde olan filmler kadar vizyona girecek filmler de izleyicide merak uyandırmaktadır. Özellikle seri şekilde gösterime giren filmlerin bir sonraki serisi takipçileri tarafından sabırsızlıkla beklenmektedir. Vizyon filmlerini yakından takip etmek, farklı konulardaki filmleri izlemek kişide genel kültür dallarından biri olan film kültürü oluşturmakla beraber kişinin gelişimine de katkısı yadsınamaz bir gerçektir.

 

Vizyona Girecek Seri Filmler

 

Hızlı ve Öfkeli 8: Serinin merakla beklenen son filmi 14.04.2017 tarihinde gösterime girecek. Aksiyon türündeki filmin yönetmen koltuğunda F. Gary Gray oturmaktadır. Başrollerinde Van Diesel, Dwayne Jahnson, Jason Statham gibi usta oyuncuların yer aldığı filmin; 2017 yılının en çok izlenecek olan filmleri arasına girmesi beklenmektedir.

 

Buz Devri 5: Animasyon severlerin merakla beklediği film 15.07.2016 tarihinde vizyona girecek olan komedi-animasyon-aile türündeki filmin yönetmen koltuğunda Mike Tuhumeier oturmaktadır.

 

Sihirbazlar Çetesi 2: 2013 yılında çekilen ilk filmin devamı niteliğindeki yapım 10.06.2016 tarihinde izleyicisiyle buluşacak. Jon M. Chu ‘ nun yönettiği film sihirbazlardan oluşan bir çetenin intikam-soygun uğruna yaptığı ilüzyonlu gösterileri anlatmaktadır. Başarılı senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla 2016 yılının beklenen filmleri arasına girmeyi başarmıştır.

 

Vizyona Girecek Filmler sinemaseverlerin olduğu kadar film eleştirmenlerinin de meslekleri gereği yakın kıskacı altındadır. Bir filmin sinemada izlenmesi, yapımında emeği geçen herkesin maddi olarak kazanç sağlamasını sağlamakla beraber, yeni filmlerin çekilmesini de kolaylaştırmaktadır. Ayrıca sinemada film izlemenin keyfi diğer izleme araçlarına göre daha zevkli olduğu aşikârdır. Vizyona girecek filmlerin fragmanlarını, film ve oyuncular hakkındaki haberlerini ve filmler hakkında daha birçok bilgileri internet ortamında çeşitli sinema sitelerinin sayfa ve formlarında bulabilirsiniz. Bu araştırma size hangi filmi izlemeniz gerektiği noktasında yardımcı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ