Herkes İçin Uygun Dekorasyon Fikirleri

Herkes İçin Uygun Dekorasyon Fikirleri

Artık koltuklarınızın yüzlerini değiştirmek istemiyorsunuz ama takım almaya gücünüz yetmiyor mu ? Zaten tekli berjerlerden biri de oldukça gereksiz mi ? Demode takım modasından sıyrılmanın zamanı zaten gelmişti. Koltuklarınızı odanıza uygun şekilde farklı modellerde alabilir, salon takımını yenileme işini daha uyguna getirebilirsiniz.  

Son dönemlerin ikinci el ve vintage modasına siz de uyabilir bunun için bit pazarlarını dolaşabilirsiniz. Ya da daha rahat bir şey istiyorsanız sosyal ağlardan bir çok site ve sayfadan ikinci el ürün alım satımı yapan site ve sayfaları araştırabilir, uygulamalara bakabilirsiniz. Tahmin edeceğinizde daha yeni ve zevkli ürünleri çok uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Şimdilerde bir diğer moda “eskiyi değerlendirme” modasıdır. Bunu geri dönüşüm gibi düşünmeli ve “ ay bu tişörtten sadece yer bezi olur, bu kot bana çok dar at gitsin tavırları, bu bardak çizik, bu kavanoz gereksiz lafları tarih oldu” gibi cümleleri unutmalısınız

  • Eski tişörtlerden panolar, dar kotlardan çantalar, çizik bardaklardan vazolar, kavanozlardan dekoratif mumluklar yapıp odalarınızın havasını değiştirirken eskiyi yenilemenin heyecanını ve gururunu yaşayabilirsiniz.
  • Eski gömleklerden yapılan dekoratif yastıkların koltuklarınızı süslemesi hoş olabilir.
  • Banyolar için duş perdesi yerine hafif desenli tül perdeler kullanmak da değişik bir fikir olabilir.
  • Şişe mantarlarından bardak altlığı yapabilirsiniz, oldukça doğal bir görüntü elde edersiniz.

Eskiyen sandalyelerinizi değiştiremiyorsanız, yeni moda sandalye kılıfları sandalyelerinize yepyeni taze bir görüntü katacaktır.  Bir diğer doğal dekor da düz bir viski bardağı ve birkaç dalla yapabileceğiniz otantik mumluklar. Bunun için bardağı tamamen saracak ve bardak boyunda kesilmiş dallarınız ve ahşap tutkalınız olması yeterli. Mumun dalların arasından yansıyan ışığı akşamlarınıza romantizm katar.

Örneğin;

mum

eski gomlek degerlendir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ