Kalıcı Olarak Dolgun Dudaklar

Kalıcı Olarak Dolgun Dudaklar

Kalıcı Olarak Dolgun Dudaklar

Dolgun dudaklar bir kadının en büyük hayallerinin başında gelmektedir. Kalın ve dolgun dudaklar yüz oranı için oldukça önemli bir unsurdur. Bunun yanında yüz güzelliği için oldukça önemli olan kalın dudaklar erkeklerinde kadınlarda en beğendiği özellikler arasında gelmektedir. Dolgun ve canlı dudaklara sahip olmak isteyen pek çok kadın için günümüzde estetik operasyonlar mevcuttur. Bunların arasında öne çıkan yağ transferi uygulamasıyla uzun süreli ve etkin bir çözümle dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Birçok estetik kliniğinde uygulanabilen dudak büyütme işleminde kök hücreden alınarak zenginleştirilmiş yağ dudaklara transfer edilerek etkin bir çözüm elde edilmektedir. Dudaklarda daha kalıcı bir yöntem olan yağ transferi sayesinde uzun bir süre boyunca dolgun dudaklara sahip olmanın yanında, dudak çevresinde oluşan kırışıklıklarda giderilebilmektedir.

Yağ Transferi Uygulaması

Yağ transferi uygulaması yapılırken bedenin her hangi bir bölgesinden alınan yağlı dokular özel cihazlarda toplanmaktadır. Bu yağ dokusu dudaklara enjekte edilerek dolgun ve iri dudaklara sahip olmanız sağlanmaktadır. Yağ transferi uygulaması diğer yağ alma işlemelerinden oldukça farklı, özel bir teknikle yapılmaktadır. Bu işlemde çekilen yağlı dokunun canlı kalması sağlandığı için nakledildiği ortama daha iyi bir şekilde tutunmakta ve çok doğal bir görünümün oluşması sağlanmaktadır. Diğer tüm işlemlere göre daha uzun süreli dolgun dudaklar yaratan yağ transferi işleminde işlem esnasında ve sonrasındaki enfeksiyon riskleri de minimum seviyededir. Diğer tüm dudak büyütme işlemlerine göre daha etkin olan bu yöntem aynı zamanda basit ve kolay uygulanmasıyla da tercih ediliyor.

Dudak Kenarı Kırışıklıklarına Çözüm

Yağ transferi uygulaması yapıldıktan sonra dolgun hale gelen dudakların yanı sıra, dudak çevresindeki karışıklıklar da ortadan kalkmaktadır. Dudak dolgu maddelerinin yapay görüntüsünden tamamen uzakta bir uygulama olan yağ transferi işlemi sayesinde uzun bir süre boyunca tekrar dolgu yaptırma ihtiyacı hissedilmemektedir. Yağ transferi tekniğinde kişinin kendi kök hücre bakımından zengin olan yağ dokuları kullanılmasından ötürü, dudak içindeki doku yaşayan ve kendini yenileyen bir özelliğe sahip oluyor. Bu işlemde hareketli olan dudak bölgesi sebebiyle zaman içerisinde hafif bir sönme meydana gelse bile dudaklar asla eski haline geri dönmüyorlar ve ömür boyunca dolgun bir halde kalıyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ