Erkekler Hangi Ruj Renklerinden Hoşlanır

Erkekler Hangi Ruj Renklerinden Hoşlanır

Kadınlar ve Kadınların Güzellik Sırları

Bir kadını güzel gösteren kendine yaptığı bakımdır.Makyaj ise bu bakımın son dokunuşlarıdır.. Doğru renk seçimi ise makyajı daha albenili ve çekici yapar. Makyajın son tamamlayıcısı rujlardır.Ancak doğru renk seçimi makyajı olduğundan daha güzel ve sizi daha çekici ve seksi gösterir.

Her renk her kadına ve kadına uymaz.Bu renklerin çok özenli şekilde seçilmesi gerekir.Güzel bir makyajı kötü bir ruj rengi kabusa dönüştürebilir.Seçilen ruj renklerinde tüm bunlar önemli rol oynar ama bunların yanında erkeklerinde beğendiği renk tonları da önemlidir.

Peki erkekler hangi ruj renklerinden hoşlanır? 

Vazgeçilmeyen renk tabi ki de kırmızıdır.erkeklerinde bayanlarında vazgeçemediği renktir. Oldukça fazla dikkat çeken bir renk olduğu kesindir. Ancak bakışların kendi üzeninde olmasını isteyen özgüvenli sahibi bayanların daha çok sevdiği bu renk, erkeklerin de karşı koyamadığı ve çok sevdiği renklerdendir.

Eğer kırmızıyı sevmiyorsanız,erkeklerin kırmızı kadar olmasa da hoşlandıkları diğer renk ise pembedir. Ancak pembe rengi tercih eden bayanların elbise olarak özen göstermeli gereklidir. Çünkü pembe rengi herkes taşıyamayabilir. O yüzden pembe renk ile birlikte daha sade elbiseler tercih edilmelidir. Çünkü pembe renk romantik anların rengidir fazla gösterişli elbiseler ile birlikte iyi olmaz. Önemli olan palyaço gibi rengarenk bir şekilde dikkat çekip çekici olmaya çalışmamalıdırlar.Yapılan makyaj gerek kıyafetle gerekse kadının doğru zamanda yapacağı duruşuyla çekici olabilir.

Bazı erkeklerde sade renklerden hoşlanabilirler. Fazla dikkat çekmeyen varla yok arasındaki bu renkler bazı erkekler içi daha çekici gelebilir. Yani yazımızı genel olarak değerlendirirsek,kadındaki çekici gösteren makyaj ile birlikte kadının dış görünüşü,giydiği kıyafetler ve yapmış olduğu hal ve hareketlerdir. Bayanlar için bir dip notta düşeyim erkeklerinde bayanlarda aradıkları şatafatlı makyajlar ve gösterişli elbiseler değildir,aksine onların doğal güzellikleridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ