Uzun Evliliklerin Sırları

Uzun Evliliklerin Sırları

Uzun Evliliklerin Sırları

İlişkilerin genel sorunu; ”Kavgalar ve kavgalarla birlikte gelen sorunlar.” Bir ilişkide kadın veya erkek sürekli olarak hep birlikte olmayı ister ve sevgilisinden kesinlikle ayrılmamak ister. Fakat bu durum diğer tarafın isteğine bağlı. Yani sadece sizin isteğinizle olan biten bir şey değil! Bugün sizlere karşınızdaki kişiyi nasıl etkileyeceğinizi anlatacağız ve aynı zamanda uzun evliliklerin sırları nelermiş? bunları öğreneceğiz.

Bir kere geçmişte her ne yaşadıysanız kesinlikle bunu eşinize yansıtmayın. Her kavgada ve her sorunda eski konuları gündeme getirmeniz ilişkinizi fazlasıyla yıpratacaktır. Eşinizle kavga etmek yerine doğru yoldan iletişim kurmaya çalışın. Sakin bir şekilde konuyu değiştirip gün içerisinde yaşanan olayları, işinizi ve farklı bir konuyu anlatmaya başlayın. Ona sevgi sözcükleri söyleyin. Çiftlerin en büyük sorunu; ”Kavga ettikten sonra birbirleriyle konuşmamaları.” Evet, kavga ettikten sonra bir kenara çekilip konuşmuyorlar fakat oturup birbirlerinden özür dileseler veya birbirlerine güzel sözcükler söyleseler herşey düzelecek.

Kavgadan uzak bir evlilik istiyorsanız eşinizle beraber bol zaman geçirin. Çocuklarınızı alın ve her hafta pikniğe gidin. Eşinizi alın yemeğe götürün vs. vs. Yani onları sevindirecek şeyler yaparak aranızdaki bağı kuvvetlendirin. Eşinize ona değer verdiğinizi çok iyi bir şekilde hissetttirin. Güven verin ve eşinize her konuda destek olmaya çalışın. Eğer siz ona destek çıkarsanız eşinizle aranızda kuvvetli bir bağ oluşacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ