Kızlarla Nasıl Konuşulur?

Kızlarla Nasıl Konuşulur?

Kızlarla Nasıl Konuşulur?

Kızlarla konuşmak bazı erkekler için oldukça zor bir durum olabilir. Çünkü bir bayanın nelere tepki verebileceğini bazen anlamak mümkün olmayabilir. Kızlarla nasıl konuşmalı? sorusu belki de birçok erkeğin merak ettiği bir konudur.

Bayanlarla konuşurken; öncelikle abartıya kaçmamak önemli bir detaydır. Erkekler zaman zaman olayları abartmaya çalışırlar. Bir bayan bunu kolay bir şekilde anlayabilir. Ayrıca erkeğin kendine güvenmesi ve olaylara kendisi ile ilgili bazı detaylara da gülerek ve esprili bir dil ile yaklaşması bir bayanın ilgisini çekebilir. Bir bayana karşı her zaman her durumda kibar ve nazik davranmak çok önemli ve gerekli bir husustur. Bayanlar bundan çok hoşlanır. Küçük detaylar jestler bayanların akıllarında kalır. Bir bayanla konuşurken bilgili olduğunuz konuları seçmek de gereklidir. Bilgili olduğunuzu hissettirmeniz size artı kazandıracaktır. Bu bilmediğiniz bir konuda bilgiliymiş gibi davranmanız gerektirmez. Bu durum bir bayanın sizinle iletişimi kesmesine bile neden olabilir.

En önemli detay ise bayanla konuşulacak olan konuyu seçmektir. Bayanların ilgisini çekebilecek bir konu seçmeniz çok önemlidir. Aynı zamanda unutulmaması gereken belki de en etkili konu şu ki bayanların ilgisini onları güldürebilecek bir erkek çeker. Sorunlu (takıntılı) bir erkekseniz mutlaka bunu karşı tarafa bahsedin. Çünkü bayanlar bu tür konularda yardım etmeyi severler. Tabii buda kendinizi çok kötü, düzelmeyecek, imkansız gibi göstermemelisiniz. Çok konuşmamalısınız, az ve öz konuşmalısınız. Kendinizi çok kasmayın rahat davranın asla kırıcı ve düşünmeden konuşmayın.

Kızlarla nasıl konuşulur; konusunda bir husus daha önemli. Bayanlar bilgili erkekleri severler. Gündemi takip ettiğinizi, sorumluluk sahibi olduğunuzu mutlaka belli etmelisiniz. Spor yapıyorsanız mutlaka karşı cinse bunu belirtin. Bayanlar evcil hayvanlara pek ilgilidir ( her kız için geçerli olmasa da). Baktığınız bir evcil hayvanınız varsa bunu onunla paylaşabilirsiniz. Belki köpeklerden korkuları vardır ve sizde onun korkusunu beraber yenebileceğinizi söyleyerek ona psikolojik bir destek olursanız mutlaka hoşuna gidecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ